• Dzień Babci i Dziadka w grupie Słoneczek

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…To Święto Babci i Święto Dziadka…

Łza wówczas się kręci w oku…o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany

i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

Słoneczka po raz pierwszy wystąpiły przed tak szeroką publicznością, przygotowały krótki występ z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki. A wielkim powodzeniem cieszył się taniec - Polonez. Dzieci zawodowo pokazały umiejętności taneczne, dziadkowie byli zachwyceni, nagrodzili gromkimi brawami naszych małych artystów. Każdy przedszkolak przygotował własnoręcznie wykonaną laurkę, kwiatki ozdobiły brokatem, serduszka które samodzielnie wypchały specjalnym materiałem. Dziadkowie mogli podziwiać swoje portrety wykonane przez dzieci. Babciu, Dziadku życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości. !

• "Karnawałowe szaleństwa"

09.01.2023

Ach... Co to był za bal 🥳🥳 🥳. Czekaliśmy na ten dzień niecierpliwie, odliczaliśmy dni, później godziny 🕧🕑🕞🕟🕔🕢🕘 I nareszcie nadszedł ten dzień - sukienki odprasowane, korony wypolerowane, kostiumy odświeżone 👗🥻👘🩰🩰👑🎩👒. Muzyka, tańce, piruety💃🕺🕴️, kolorowe światła✨, balony oraz serpentyny tu i tam🎈🎈. Och 🥳 Działo się 🤸‍♀️🤸‍♂️🤸. Tańczyliśmy i w parach i pojedynczo, sunęliśmy po parkiecie w kolorowym korowodzie 🤩. Szaleństwa Balu Karnawałowego zostaną w naszej pamięci na długo 🥰Było bajecznie - kolorowo i tanecznie 😍.