W czwartek podsumowaliśmy akcję rowerową ”Kręci mnie Maj”. Przez cały miesiąc nasze dzielne przedszkolaki dojeżdżały do przedszkola na rowerach, hulajnogach oraz rolkach. Promując zdrowy styl życia oraz ekologiczne środki transportu. Akcja zakończyła się podsumowaniem wyników. Odbyło się uroczyste wręczenie medali, certyfikatów, odznaki odblaskowej. Kampania po raz kolejny pokazała, że aktywna droga do przedszkola może być zarówno zdrowa, jak i atrakcyjna dla najmłodszych.
GRATULUJEMY WSZYSTKIM DZIECIOM!!!
E.Z.